Haber

Önder Erdoğan’dan son dakika açıklamaları

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından önemli başlıklar;

Bu gençlik var, evet bu gençlik 14 Mayıs’ta sandıkları patlatacak. Bakın kızımız paradan altı sıfır attık ve ‘Masadan baba olacağız’ dedi. Altı sıfır atmaya alıştık, onlara da alıştık.

Tanrı seni korusun. Sizin aracılığınızla tüm güzel Denizli halkına sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Vefanın şehri Denizli’de olmaktan mutluluk duyuyorum.

Bugün düzenlenen açılış töreninde 18 milyar dolarlık bir yatırımı şehrimize kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Bir tek o Honaz tüneli var, bu tünel bile yıllardır beklenen bir tünel. Biz Ferhat ve Şirin bu dağları delerek Şirin’e ulaştık.

Türk Yüzyılını 85 milyonun KIRMIZI ELMA’sı olarak görüyoruz.

Ülkemizi siyasi, diplomatik ve askeri olarak aşağı çeken ne varsa ortadan kaldırdık. IMF’ye olan borcumuzun tamamını ödeyerek ekonomik bağımsızlığımızı tescillemiş olduk.

Bugün itibarı ile Merkez Bankamızın döviz rezervlerini 27 milyar dolardan 130 milyar doların üzerine çıkararak hazinemizi güçlendirdik.

CHP ve ortakları bahanelerle bizi engellemeye çalışırken. Yüzlerce başlık üzerine eserler ürettik. Türkiye’yi dünya ile rekabet edebilecek seviyeye getirdik. Türkiye her alanda kendine güveniyor.

detaylar geliyor

 

haber-menderes.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu