Haber

Demokratik Sağlık Sen, Banka Terfileri İçin Yetkili Sendikalara Çağrıda Bulundu: “Kamu Çalışanını Temsil Ediyorsunuz, Banka Müdürü Gibi Davranıyorsunuz…

Demokrat Sıhhat Şen, çalışanlara verilen banka promosyonları ile ilgili yetkili sendikaları davet ederek, “Bir yılı aşkın süredir banka promosyonlarında bir adım atmıyorlar. Sendika temsilcisi ile kamu çalışanlarını temsil ediyorsunuz, bankacılıktan vazgeçin” dedi. Bu sözleşmeyi kamu çalışanları lehine ve en fazla üç yıl süreyle yapabilirsiniz.” Eğer işin içinden çıkamazsanız biz Demokratik Sıhhat Sen olarak uzlaşma için ek bir bedel vermeye hazırız. masa Erteleyerek, erteleyerek kamu görevlilerinin gözünde prestijinizi kaybedersiniz, başka soru işaretleri oluşmasına neden olursunuz” dedi.

Demokratik Sağlık Sen bugün sağlık çalışanlarına vaat ettiği banka promosyonlarına ilişkin yazılı açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“KAMU ÇALIŞANLARINI TEMSİL ETTİNİZ, BANKA MÜDÜRÜ NEDENİYLE DURUN”

“Bir yıl oldu banka promosyonlarında bir adım ileri gidemediler. Öncelikle 5 yıl için imzalanan sözleşmelerin feshedilerek günümüz kurallarında en fazla 3 yıl ile yeniden ihaleye çıkarılmasını talep ettik. Bu talep birçok ilde buluştuk ama bazı iller talebimizi haklı bulmalarına rağmen direndi ve hala direniyor.Hiç bitmeyen toplantılar, anketler, duyurular vs.Sonuç koca bir sıfır.Çalışanların lehine olan hiçbir şey yok. Bir yıl önce çağrımızla idareler ve bankalar toplantıya geldiğinde söylenen rakam kuşa döndü, süre uzatıldı.Sözleşme süresini kısa tutarak sözleşmenin en yüksek oranda imzalanmasını talep ederken, yetki mührünü elinde bulunduran sendika temsilcilerinin noter gibi davrandıklarını, savaş kazanmış komutan edasıyla üyelerine bilgi smsleri attıklarını görüyoruz. bir banka müdürü. Bu sözleşmeyi kamu görevlileri lehine ve en çok üç yıl için imzalar. Ortadan çekilemiyorsanız Demokrat Sıhhat Sen olarak tablonun uzlaştırılması için katma değer sağlamaya hazırız. Çünkü şunu belirtmeliyim ki, erteleyerek ve erteleyerek kamu çalışanları nezdindeki prestijinizi kaybedersiniz ve akıllarda başka soru işaretleri oluşmasına neden olursunuz.”

haberakcaabat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu